Viel Spaß beim Lernen der Freiheit

Dajte zbohom pevným časovým plánom, pevne určenými témami a stresujúcim tempom výučby. My vieme, že efektívne učenie cudzích jazykov nesmie byť pre vás ďalšou záťažou. Preto si u nás užijete slobodu, ktorá z učenia urobí radosť. Plne zohľadníme vaše možnosti a nároky a vytvoríme pre vás individuálny plán.

Každý z nás má iné nároky na znalosť jazyka, niekto chce iba porozumieť nápisom v meste, iný sa chce dohovoriť na dovolenke, iný pripraviť na prácu v zahraniční a iný chce diskutovať o oborných otázkach.

Na začiatku všetkých jazykových kurzov PARNAS si detailne preberieme vaše potreby a možnosti, oboznámime sa s vašimi súčasnými vedomosťami z daného jazyka a navrhneme optimálny učebný plán. Vy si stanovíte tempo výučby ako aj tému.

Naši lektori sú pripravení diskutovať s vami v cudzom jazyku, vysvetliť vám gramatiku, ako aj hlbšie sa pozrieť na idiomy a frázy. Mnohí z lektorov jazykovej školy PARNAS sami absolvovali pobyt v zahraničí a vedia aké sú ťažké začiatky. Vedia ale aj to, ako nás sebavedomie a snaha dokážu posunúť vpred a preto je potrebné aby ste sa v ich prítomnosti vždy cítili pohodlne, tak ako v kruhu priateľov.

Jazykové kurzy sú organizované v skupinách s nízkym počtom študentov, zvyčajne max 6 študentov. Menšie skupiny umožňujú odbúranie strachu z neznámeho prostredia, rýchle spoznanie sa navzájom a tým lepší zážitok zo skupiny ako takej. Zároveň sa tak docieli individuálny prístup a zvýšenie efektivity výučby vďaka častým interakciám medzi vami, inými študentami a lektormi.

Príďte sa nezáväzne pozrieť na našu výučbu v Bratislave alebo Žiline a objavte aké skvelé je mať slobodnú školu.