Flexible German Courses

Kurz lekárskej nemčiny

Chcete sa uplatniť ako lekár či zdravotná sestra v zahraničí, alebo poskytujete služby zahraničným klientom na Slovensku? Správne a presné vyjadrovanie sa, popis zdravotnej situácie a komunikácia s pacientom v nemčine sú pre vás preto nevyhnutné.

Nalieváreň - nemčina

Potrebujete sa doučiť iba konkrétnu tému z nemčiny bez nutnosti absolvovať celý kurz?

Nemecká konverzácia s rodenými hovoriacimi

Nemčina má mnoho podôb a dialektov a preto neznie vždy rovnako. Určite vás neraz zaskočí spôsob vyslovenia slov, nerozumiete frázam a jednotlivé slová v nich vám spolu nedávajú zmysel.

Kurz všeobecnej nemčiny

Nebojte sa nemčiny, učenie sa jazyka nie je tak ťažké ako sa na začiatku zdá. V rámci prípravy na štúdium v našej jazykovej škole zistíme vaše očakávania a návyky.

Kurz obchodnej nemčiny

V biznis komunikácii je potrebné dokonale ovládať žargón vašej profesie a vyhnúť sa gramatickým chybám, ktoré často spôsobujú nepríjemné nedorozumenia. Úspech vášho biznisu závisí od toho, ako správne dokážete pochopiť druhú stranu.

Nemčina pre maturantov

Maturita predo dvermi a nie ste si istý porozumením alebo svojimi vyjadrovacími schopnosťami v nemčine? Na kurzoch maturitnej nemčiny sa budeme venovať hlavne témam dôležitým pre bezproblémové zvládnutie maturitnej skúšky.

Firemné kurzy nemeckého jazyka

Potrebujete vzdelávať svojich zamestnancov, aby ste tak zvýšením ich kvalifikácie lepšie napredovali vo svojom biznise? Firemné kurzy nemeckého jazyka sú ideálnou voľbou.