Language Courses

Kurz právnej angličtiny

Ste právny asistent alebo koncipient? Máte vlastnú adovkátsku prax, či pracujete vo väčšej právnickej firme a máte, či plánujete zahraničnú klientelu?

Angličtina pre maturantov

Maturita predo dvermi a nie ste si istý porozumením alebo svojimi vyjadrovacími schopnosťami v angličtine?

Kurz lekárskej angličtiny

Chcete sa uplatniť ako lekár či zdravotná sestra v zahraničí, alebo poskytujete služby zahraničným klientom na Slovensku?

Firemné kurzy nemeckého jazyka

Potrebujete vzdelávať svojich zamestnancov, aby ste tak zvýšením ich kvalifikácie lepšie napredovali vo svojom biznise? Firemné kurzy nemeckého jazyka sú ideálnou voľbou.

Nemčina pre maturantov

Maturita predo dvermi a nie ste si istý porozumením alebo svojimi vyjadrovacími schopnosťami v nemčine? Na kurzoch maturitnej nemčiny sa budeme venovať hlavne témam dôležitým pre bezproblémové zvládnutie maturitnej skúšky.

Kurz obchodnej nemčiny

V biznis komunikácii je potrebné dokonale ovládať žargón vašej profesie a vyhnúť sa gramatickým chybám, ktoré často spôsobujú nepríjemné nedorozumenia. Úspech vášho biznisu závisí od toho, ako správne dokážete pochopiť druhú stranu.

Kurz všeobecnej nemčiny

Nebojte sa nemčiny, učenie sa jazyka nie je tak ťažké ako sa na začiatku zdá. V rámci prípravy na štúdium v našej jazykovej škole zistíme vaše očakávania a návyky.

Nemecká konverzácia s rodenými hovoriacimi

Nemčina má mnoho podôb a dialektov a preto neznie vždy rovnako. Určite vás neraz zaskočí spôsob vyslovenia slov, nerozumiete frázam a jednotlivé slová v nich vám spolu nedávajú zmysel.

Nalieváreň - nemčina

Potrebujete sa doučiť iba konkrétnu tému z nemčiny bez nutnosti absolvovať celý kurz?

Kurz lekárskej nemčiny

Chcete sa uplatniť ako lekár či zdravotná sestra v zahraničí, alebo poskytujete služby zahraničným klientom na Slovensku? Správne a presné vyjadrovanie sa, popis zdravotnej situácie a komunikácia s pacientom v nemčine sú pre vás preto nevyhnutné.

Kurz obchodnej angličtiny

Potrebujete v práci takmer denne komunikovať v angličtine? Chcete sa cítiť sebavedomo a ľahko komunikovať pri rokovaniach, telefonátoch?

Kurz všeobecnej angličtiny

Máte pocit, že ste stále na tej istej lekcii? Je ťažké preklenúť úroveň, kedy vám angličtina pomôže poznať niečo nové?

Conversation with Native Speaker

Do you want to lose fear of talking and understanding? Verify your active contact skills with us, nice and cool?

Nalieváreň - angličtina

Potrebujete sa doučiť iba konkrétnu tému z angličtiny bez nutnosti absolvovať celý kurz? Prekonzultovať a konečne ujasniť nejakú oblasť čo Vás už dlho trápi?

Angličtina pre seniorov

Potešilo by vás ak by ste rozumeli anglickým výrazom, ktoré nás čoraz viac obklopujú? Chete na dovolenke v zahraničí prehodiť zopár slov?

Firemné kurzy anglického jazyka

Potrebujete aby zamestnanci komunikovali presvedčivo na stretnutiach a aby ste z toho profitovali ako firma? Aby kurz nebol iba benefitom?