Kurz všeobecnej angličtiny

Máte pocit, že ste stále na tej istej lekcii? Je ťažké preklenúť úroveň, kedy vám angličtina pomôže poznať niečo nové?

Nebojte sa angličtiny, učenie sa jazyka nie je tak ťažké ako sa na začiatku zdá. Naši lektori vám pomôžu vybudovať pevné jazykové základy vo všeobecnej angličtine, ukážu vám najbežnejšie používané slová, frázy a zabrdnú aj do gramatiky.

V rámci prípravy na štúdium v našej jazykovej škole zistíme vaše očakávania a návyky. Chápeme, že každý z nás sa efektívne učí iným spôsobom, preto sme pripravení flexibilne upraviť študijný plán vašim osobným potrebám. Časy kurzov ako aj témy, ktorým sa budete počas kurzu venovať, si dohodnete s lektorom. Veď uznajte, prečo by sme vás predsa nútili učiť sa o britskej kráľovskej rodine, keď vás najviac zaujíma ako si dohodnúť rande? Naši lektori vám pomôžu vybudovať pevné jazykové základy vo všeobecnej angličtine, ukážu vám najbežnejšie používané slová, frázy a zabŕdnu aj do gramatiky aby sa nestalo, že o tom, čo chcete robiť v budúcnosti budete hovoriť ako keby ste to už dávno zažili v minulosti (taký rozhovor by predsa poplietol aj rodeného Angličana). Spoločne odbúrame vaše prípadné bariéry z komunikácie, umožníme vám viesť dialógy v najdôležitejších životných a cestovateľských situáciách a hlavne, pocítite na vlastnej koži, že máte na viac, než ste si kedykoľvek mysleli.

Kurzy prebiehajú v malých skupinách, maximálne do 6 ľudí, vďaka čomu sa nemusíte báť veľkého publika pri vašom osobnom raste a zároveň tak vieme zaručiť, že sa vám lektor bude venovať tak často, takmer ako na súkromných lekciách. V priebehu kurzu bude lektor sledovať váš osobný postup a v prípade akýchkoľvek ťažkostí prispôsobí výučbu tak, aby vám cestu uľahčil.

  • Pobočka: Žilina, Bratislava
  • Dĺžka kurzu: 12 týždňov
  • Intenzita: 1 hod 30 min stretnutie 1x týždenne
  • Vhodné pre: začiatočníkov a mierne pokročilých A1- C1
  • Počet študentov: max. 6
  • Cena: 180 eur