Kurz obchodnej angličtiny

Potrebujete v práci takmer denne komunikovať v angličtine? Chcete sa cítiť sebavedomo a ľahko komunikovať pri rokovaniach, telefonátoch?

V biznis komunikácii je potrebné dokonale ovládať žargón vašej profesie a vyhnúť sa gramatickým chybám, ktoré často spôsobujú nepríjemné nedorozumenia. Úspech vášho biznisu závisí od toho, ako správne dokážete pochopiť druhú stranu. Písomná komunikácia, telefonáty ako aj samotný rozhovor počas stretnutia majú v obchodnej angličtine svoju špecifickú formu, frázy a slová. Nemusíte vedieť viesť rozhovor o filmoch, ktoré ste videli minulý mesiac, avšak zvládnuť detailne popísať vaše služby, produkty, či procesy je nevyhnutné. A na to sa zameriame.

Na kurze obchodnej angličtiny vás naučíme všeobecným obchodným frázam, predstavíme vám formálnu písomnú korešpodenciu, profesionálnu a efektívnu prezentáciu a naučíme vás dobre zvládnuť rozhovor o vašej profesii. Cieľom kurzu je, aby ste na obchodného partnera pozitívne zapôsobili a vedeli s ním dojednať dobrý a obojstranne výhodný biznis.

Témy sú rozdelené do kompaktných modulov. Reálne prínosy sú už po absolvovaní jedného modulu.

Používame moderné, aktuálne učebnice, on-line zdroje, video, audio nahrávky, riešime case studies a relevantné hypotetické situácie. S nami nájdete jednoduchosť v zložitosti jazyka. 

Obsah, dĺžku a intenzitu kurzu je možné dojednať individuálne. Vtedy sa vieme zamerať na oblasti, ktoré budú vyhovovať práve vám.

Vhodné pre: Obchodníci, Projektoví manažéri, TOP manažment
Miesto konania: bežne Bratislava, Žilina, dohodou celá SR, ČR
Dĺžka kurzu: modul 2x5 vyučovacích hodín
Intenzita: intenzívna forma
Vstupná úroveň: mierne pokročilí, ideálne pokročilí
Počet študentov: zvyčajne do 6
Cena: kontaktujte nás

Apply now