Firemné kurzy nemeckého jazyka

Potrebujete vzdelávať svojich zamestnancov, aby ste tak zvýšením ich kvalifikácie lepšie napredovali vo svojom biznise? Firemné kurzy nemeckého jazyka sú ideálnou voľbou. Priamo v prostredí vašej firmy vám zabezpečíme výučbu nemčiny na témy, ktoré vyhovujú vašim potrebám a potrebám vašich zamestnancov. Témou firemného vzdelávania môže byť všeobecná nemčina, obchodná nemčina, efektívne prezentovanie, predajné techniky, ako aj nemčina využívaná vo vašom firemnom odbore. 

Naši lektori majú bohaté skúsenosti s firemným vzdelávaním a s prácou so skupinami vo firmách a na univerzitách. Flexibilita formy výučby sa stala našou špecializáciou, nakoľko na základe medzinárodných aj vlastných výskumov vieme, že ťažkosti s učením jazyka súvisia s formou učenia. Každému človeku vyhovuje odlišná forma štúdia, ktorá mu umožňuje učiť sa rýchlo a bez veľkej námahy. Práve preto pred realizovaním kurzu vyhodnotíme znalosti vašich zamestnacov z nemčiny a zvolíme takú metódu výučby, aby sme dosiahli čo najlepšie výsledky a aby bol proces učenia zaujímavý a motivačný.

Medzi našich spokojných klientov patria napríklad KIA Slovakia, Slovak Telecom, Shaeffler Kysuce, Metsa Tissue,  či Ministerstvo obrany SR.

Firemné vzdelávanie realizujeme v menších skupinkách a väčšinou. Časovo ako aj tematicky sa semináre prispôsobia potrebám vašej firmy. Kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom a po krátkej analýze vašich potrieb vám úplne nezáväzne vypracujeme návrh spolupráce.

  • Pobočka: Žilina, Bratislava
  • Dĺžka a intenzita kurzu: dohodou
  • Vhodné pre: všetky úrovne znalosti nemčiny

Apply now